Creatures of the Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Creatures of the Night

Life through the scarlet eyes of the undead...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Наръчник за спамери

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Alucard
The True Immortal Vampire
Alucard


Брой мнения : 88
Registration date : 24.10.2007

Наръчник за спамери Empty
ПисанеЗаглавие: Наръчник за спамери   Наръчник за спамери Icon_minitime2007-11-12, 10:53

Искате да оспамите нечии форум, а нямате нужния опит и нужните познания? Ето някои съвети от професионалист(от мен)
1. Регистрирайте се там нормално, за да видите каква е обстановката. Ако потребителите и админът са готини, не спамете в този форум- няма смисъл да ви мразят готини хора. Ако админът и потребителите не са особено готини, тогава можете да се захващате за работа.
2. Избирате надеждно прокси, което да ви осигури нереален IP адрес(за списък с проксита, пишете на ЛС)
3. Правите си нов e-mail- в никакъв случай не бива да позлвате нещо, което би издало истинската ви идентичност.
4. Регистрирате се.
5. Избирате огромна картинка, колкото по-голяма резолюция, толкова по-добре- все пак някои хора са с бавен нет.
6. Чакате удобен момент(Админът и модераторите да не са на линия).
7. Започвате. Най-удобно е ако поставите картинката в таг и копирате всичко. После вместо да се занимавате с отваряне и затваряне на тагове, ще давате само ctr+V.
8. Ако във форума има изискване за писане на кирилица, в никакъв случай не пишете на кирилица.
9. Колкото повече картинки има в един пост, толкова по-добре- стандартните форуми събират около 15 картинки в пост, без значение от резолюцията им.
10. Сложете огромен подпис(повечето форуми събират по 5-6 картинки за подпис- колкото по-големи, толкова по-добре).
11. Спамете с нещо, което хората във форума обичат- примерно, ако има много толкинисти, спамете ги с една огромна карта на Средната Земя.
12. Ако намерите форум, който да отговаря на условията в точка първа (ако админът и потребителите не са особено готини), ми пишете на ЛС- винаги е по-забавно, когато спамят повече хора.
Надяван се тези правила да не бъдат използвани, за да спамите ТОЗИ форум. В противен случай, просто ще си направя нов, нищо не ми коства.
Върнете се в началото Go down
https://childrenofthenight.bulgarianforum.net
TheTrooper
Ex-Member of 13th Light Dragoon Squad
TheTrooper


Брой мнения : 118
Registration date : 24.10.2007

Наръчник за спамери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наръчник за спамери   Наръчник за спамери Icon_minitime2007-11-12, 11:35

Аз ще добавя още няколко правила!
1. Ако форума не е с регистрация, която трябва да бъде потвърдена от админа се кръщавайте нещо от рода на: Lo6Spammer tm, ZulFlooder и тн.
2. Тъй като използвате прокси няма да могат да ви баннат достатъчно ефективно по IP, така че ще можете да флъдите без стоп.
3. Винаги правета тема "Специални поздрави от <previous acc>" , много е дразнещо.
Върнете се в началото Go down
 
Наръчник за спамери
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Creatures of the Night :: Изкуство :: Лично творчество-
Идете на: